На хімічному факультеті вітали новоспечених бакалаврів хімії та екології

Дипломи вручили понад 40 молодим фахівцям, сім документів – з відзнакою

6 липня в Ужгородському університеті виявилося насиченим на випускні. Зокрема, на хімічному факультеті вручили дипломи бакалавра понад 40 молодим фахівцям із хімії та екології.

Василь Лендєл з випускницею

Урочистості відбулися в найбільшій аудиторії підрозділу. Винуватців свята вітали рідні, друзі, наставники. Розпочали захід гімном УжНУ.

Першим до бакалаврів звернувся декан хімфаку Василь Лендєл: «Минуло чотири роки відтоді, як ви розпочали навчання в університеті. Нині отримуєте документи про вищу освіту, але не думаю, що це кінець вашого перебування в альма-матер – запрошую вас до магістратури. Бажаю гарно відсвяткувати, добре підготуватися до вступних іспитів – і чекаю 1 вересня знову в ролі першокурсників».

Відтак Василь Георгійович зачитав наказ ректора про випуск бакалаврів. Декан вручив 7 дипломів із відзнакою. Відтак документи про вищу освіту з рук завідувачів кафедр неорганічної, аналітичної, органічної, фізичної та колоїдної хімії, екології та охорони навколишнього середовища отримали чотири десятки юнаків і дівчат.

Також В. Лендєл нагородив грамотами молодь, яка продемонструвала відмінні успіхи в навчанні, громадській діяльності, спорті.

Із важливою подією бакалаврів привітали професори Ігор Барчій і Степан Чундак. Своєю чергою, голова студради хімічного факультету, випускниця Мар’яна Рашевська від імені вчорашніх студентів подякувала викладачам за знання й підтримку.

Після завершальної ноти церемонії вручення – гімну студентів «Gaudeamus igitur» – новоспечені бакалаври зробили безліч світлин на згадку.

Ольга Брайлян,
фото Роберта Паппа