Субота, 22.07.17, 15:48 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Несподівано...

Святковий настрій саксофонного походження дарували на факультеті іноземної філології
Михайло Рошко вітає жінок зі святом

У переддень 8 Березня чарівна частина факультету іноземної філології мала можливість насолодитися майстерною грою на саксофоні від молодого таланта.

За традицією, вступне слово взяв декан факультету  Михайло Рошко: «Напевно, немає факультету, де була б така велика різниця між хлопцями та дівчатами. Саме в нас жіноча частина значно переважає чоловічу. Тому радувати наших дівчат не просто потрібно, а й надзвичайно приємно. Ну, і коли ж це робити, як не напередодні такого чудового свята – 8 Березня. А дарувати святковий настрій буде гордість нашого міста, хлопець з неабияким хистом до музики Павло Ляховець».

Павло Ляховець грає для прекрасної половини ФІФу

Насолодитися «музикою богів» зійшлися мешканці не тільки ФІФу, а й студенти майже всіх факультетів головного корпусу УжНУ. Слухачі були зачаровані віртуозною грою «чарівника», а сам він зізнався, що хоча дає концерт не вперше, але для такої аудиторії грати йому було особливо приємно й навіть трохи хвилююче.

Катя Путрашик

Після концертної програми Михайло Михайлович ще раз привітав усіх жінок із наближенням свята й повідомив, що пар сьогодні більше не буде – усі можуть іти готуватися до відзначень. Така звістка неабияк порадувала студентів, тож покидали вони факультет з сяйливими усмішками й у піднесеному настрої.

Враженнями від подарунку керівництва поділилася першокурсниця англійського відділення Катерина Путрашик: «Для мене найціннішим дарунком є чудовий настрій. Сьогодні завдяки Павлові, його талантові, та створеній їхнім тандемом мрійливій та по-особливому романтичній атмосфері, я, напевно, ще довго буду «парити в небесах». А пам’ять нинішнього дня, думаю, допоможе мені бути в доброму настрої й завтра, і надалі».

Юлія Шипович

Несподівано... | 08.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 631 | 0.0/0