П`ятниця, 26.05.17, 18:04 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Четвертокурсник-міжнародник УжНУ взяв участь у Єврошколі EU Study Days

Студент 4-го курсу факультету міжнародних економічних відносин Ігор Лапа взяв учать у 17-й Єврошколі, що працювала у Вінниці у другій половині лютого.

EU Study Days (Єврошкола) – це успішний освітній проект, завдяки якому українські студенти та випускники ВНЗ мають змогу дізнатися більше про Європейський Союз. Проект реалізується спільно Представництвом Європейського Союзу в Україні та Українським освітнім центром реформ.

Під час навчання у школі 40 студентів з різних регіонів України слухали виступи провідних лекторів, спеціалістів Представництва Європейського Союзу в Україні, працівників дипломатичних відомств та експертів з питань освітніх можливостей у Європі. Учні Єврошколи взяли участь в обговоренні актуальних питань децентралізації та місцевого самоврядування в Україні в контексті євроінтеграції, питань співпраці України та ЄС у різних секторах економіки. Практичні заняття у школі проходили у вигляді імітаційних занять, виступів студентів з презентаціями на «європейську» тематику.

Своїми враженнями від 17-ї Єврошколи представник від УжНУ  Ігор Лапа поділився охоче: «Загальне враження в мене склалось навіть більш ніж позитивне. Програма виявилася дуже насичена. Заняття тривали з 9-ї ранку до 19-ї вечора. Перед нами виступили 13 доповідачів з темами щодо євроінтеграції, торгівлі з ЄС, безвізу для України, енергетичної незалежності та децентралізації.

Найцікавішими для мене стали зарубіжні лектори, такі як Юргіс Вілчінскас – керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, та Бенедікт Герман – спеціаліст з питань політики та групи підтримки України Представництва ЄС в Україні, які виступали англійською мовою. Також сподобалися ігри з використанням знань з експериментальної економіки (‘The public goods game’). У Єврошколі взяло участь 43 учасники з різних областей України – різних за віком та соціальним становищем. Захід був організований на високому рівні. Заняття відбувалися у конференц-залі того ж готелю, де ми проживали.

Єдине, чого ми не встигли, – це роздивитися саме місто, оскільки через насичений графік була тільки одна екскурсія, та й ту організували після 19 години, коли вже було темно і холодно. Що найперше виніс для себе після участі? Найголовніше, що мені дала Єврошкола, – це поглиблення знань щодо Євросоюзу та процесів, які в ньому відбуваються, знайомство з провідними спеціалістами у своїх галузях та з людьми з усіх куточків України».

За інформацією факультету міжнародних економічних відносин

Теорія і практика | 03.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 198 | 0.0/0
Теги: студент, факультет міжнародних економічних в, Єврошкола

Долучайся!