Студентам-фізикам розповіли про працевлаштування на «JABIL»

Керівництво фізфаку УжНУ, зважаючи на зміни в нарахуванні стипендій, прагне допомогти поліпшити матеріальне становище студентів. Медіацентр уже повідомляв про зустріч молоді з потенційними роботодавцями з «Ядзакі». До підрозділу завітали й представники ужгородської філії міжнародної компанії «JABIL».

Першим слово взяв декан Володимир Лазур, котрий звернувся до молоді: «Оскільки число тих, хто отримує стипендії, зменшилася, рекомендую вам знаходити роботу. При цьому важливо поєднувати працю з навчальним процесом, здобувати корисні навички».

Відтак гості презентували фірму, повідомили про можливості кар’єрного та особистісного розвитку. «JABIL» є контрактним виробником електроніки, товарів у галузях промисловості, медицини, сільського господарства.

Також налагоджено виробництво пакувальних матеріалів, комплектуючих до розумного будинку. Зацікавила присутніх і розповідь випускника фізичного факультету, а нині керівника відділу вдосконалення виробництва «JABIL», – Мирослава Дорогі.

Юнаки й дівчата питали про специфіку роботи фахівців на різних посадах. Здобувачів фаху цікавило також, за який період можна піднятися кар’єрною драбиною, як проходити стажування тощо. Загалом зустріч виявилася продуктивною і пізнавальною.

Ольга Брайлян