Вівторок, 27.06.17, 20:18 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Студентка факультету туризму та МК повернулася зі стажування в Норвегії

Наприкінці квітня в рамках молодіжного проекту «Генерація 2020», що виконується Карпатським фондом – Україна та Карпатським фондом – Словаччина за фінансової підтримки норвезьких фондів, було організовано стажувальну поїздку до міста Кіркенеса (Норвегія).

Молодь з України і Словаччини, що представляє організацію GenWe, мала нагоду ознайомитися з досвідом транскордонного молодіжного співробітництва у Баренцевому регіоні. Пройшли зустрічі із Молодіжною радою й секретаріатом Баренц-регіону, а також молодіжною організацією BASEN та мером міста.

Андріана Копинець

Факультет туризму та міжнародних комунікацій представляла студентка ІІІ курсу Андріана Копинець, котра поділилася з Медіацентром своїми враженнями: «Між перельотами ми встигли відвідати столицю Норвегії Осло, де мали можливість намилуватися історико-культурними памʼятками. Втомлених після дороги, після прибуття до Кіркенеса нас збадьорило арктичне повітря й чудові пейзажі, що дало нові сили й натхнення на дальшу роботу. Погодні умови значно відрізнялися від нашого клімату, та ми швидко освоїлися. Затишний готель на березі фіорду, заморська їжа й нові враження щодня не переставали нас дивуваати.

Тиждень промайнув непомітно: багато нових знайомств, цікаві розповіді іноземної молоді та представників молодіжних організацій дали поштовх на створення власних проектів та стимул до участі в різних молодіжних програмах. Такі мандрівки дає нам зрозуміти, що для молоді не існує кордонів, потрібно подорожувати, вчитися чогось нового, вдосконалюватися. Я вважаю, що не буває подорожей, які б не змінювали нас бодай частково.

Неймовірну можливість відвідати таку далеку Норвегію я мала завдяки навчанню на факультеті туризму та МК. Здобуваючи тут освіту, ми можемо подорожувати й пізнавати світ в усіх його проявах!».

За інформацією заступника декана факультету туризму та МК

з виховної роботи Надії Чир

Міжнародні контакти | 10.05.17 | Додав Г_Кришiнець | 259 | 0.0/0