Студрада і профком УжНУ запрошують на море до Болгарії

10-денна відпочинкова подорож стартує 9 серпня

Літо – пора відпусток. Для студентів – довгоочікувані канікули. Це час, коли складено (або ж ні 🙁 – і так буває) всі іспити, згорнуто конспекти, а заліковку далеко сховано. Влітку хочеться відпочити на повну й набратися сил перед новим семестром. Студрада і профком УжНУ потреби й бажання студентів розуміють, тож вирішили організувати для молоді цікаве дозвілля.

Голова студради УжНУ Вікторія Микулянець розповідає: «Ми розуміємо, що студентство в нас не багате, а відпочити на морі хочеться. Вирішили з Ростиславом Головчанським організувати бюджетну 10-денну подорож до Болгарії. Поїздку організовуємо вже не вперше, але саме на море ще не їздили. Сонячний Берег – це найпопулярніший молодіжний курорт Болгарії, де можна весело провести час. Сподіваємося, нам це вдасться!»

Отже…

Де? Болгарія, Сонячний Берег, готель Sunny Victory Apartments (3*).

Коли? З 9 серпня 2017-го (10 днів).

Скільки? 250 € (у вартість входить автобусний трансфер та проживання).

Куди звертатися? Вікторія Микулянець (0999284238), Фейсбук

Гарного відпочинку!