Першокурсникам ФСН влаштували екскурсію в Археологічний музей

Головна мета заходу – наочна демонстрація студентам особливостей зміни епох, ознайомлення з азами археологічної науки, виховання інтересу до минулого краю та України в цілому

Першокурсникам ФСН влаштували екскурсію в Археологічний музей
Нещодавно для першокурсників-політологів факультету суспільних наук влаштували екскурсію до Археологічного музею імені професора Едуарда Балагурі. Ознайомив молодь з експонатами доцент кафедри історії України Віктор Кічера.

Першокурсникам ФСН влаштували екскурсію в Археологічний музей

На першому курсі спеціальностей ФСН читається курс «Історії та культури України», у рамках якого й провели екскурсійне практичне заняття для кращого засвоєння (за допомогою унаочнення) відомостей про минулі культурні епохи на теренах історичного Закарпаття. Студенти надзвичайно зацікавлено ознайомлювалися з експозиціями музею, які представляють епохи кам’яного віку, бронзи, залізного віку, замкового середньовіччя тощо. Особливий інтерес виявили до інформації про розкопки, котрі на історичному факультету щороку проводять викладачі, студенти першого курсу та волонтери.

Під час екскурсії

Надзвичайно зацікавила молодь епоха даків на теренах краю, котра в експозиції археологічного музею представлена досить повно, завдяки багаторічним науковим пошукам професора В’ячеслава Котигорошка. Багато кого подивувала інформація про належність нашого краю в давнину до східних територій Римської імперії. Велику увагу студенти виявили й до замкового середньовіччя, котре також представлене значною кількістю експонатів, завдяки активним пошукам археологів Ігоря Прохненка та Володимира Мойжеса.

Загалом головна мета екскурсії – наочна демонстрація студентам особливостей зміни епох, про які йдеться в межах навчального курсу, ознайомлення молодих людей з азами археологічної науки, виховання інтересу до минулого краю та Української держави в цілому.

Вл. інф.