Профорієнтаційний курс юрфаку УжНУ проліг і через Великоберезнянщину

9–10 лютого доцент кафедри цивільного права та процесу Наталія Шелевер зустрілася з учнями 10–11 класів Великоберезнянської гімназії та місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, щоб зорієнтувати школярів щодо можливого вибору майбутнього фаху.

У невимушеній розмові з учнями пані Наталія розповіла про переваги навчання в Ужгородському університеті, ознайомила дітей з особливостями професії юриста та можливостями працевлаштування після навчання. Учні також дізналися про особливості цьогорічного вступу до УжНУ.

Під час спілкування

Жвава бесіда виявила зацікавлення молоді фахом правника, що залишається одним із найбільш перспективних щодо працевлаштування і розвитку кар’єри.

Вл. інф.

Читати також Цього ж автора