Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Зустріч по 20-х роках: випускники матфаку не забувають про рідний факультет

Запросили й улюбленого викладача, нині пенсіонера Андрія Моцу, теперішнього декана Михайла Повідайчика та його заступника Павла Мулесу

0 781
Хоч фотоальбом випускників уже далекого 1997-го лежить десь у шухляді, а може, й припадає пилом, колишні студенти про свій факультет пам’ятають. Нещодавно на матфак завітали ті, чиї студентські роки закарбувалися на світлинах з 90-х.

Так склалося, що перша зустріч випускників відбулася аж через 20 років після завершення навчання в альма-матер. За цей час у житті однокурсників чимало змінилося, та й факультетське не стоїть на місці – одне слово, мовчати не доводилося.

На зустріч запросили й улюбленого викладача, нині пенсіонера Андрія Івановича Моцу, теперішнього декана Михайла Повідайчика та його заступника Павла Мулесу.

Випускники пройшлися аудиторіями, відзначаючи, що змін чимало – особливо дивувалися й раділи, що на факультеті є два сучасні комп’ютерні класи, а ще – охайні туалети ☺.

Помітили й стенд із викладачами, який факультет підготував до 50-річчя підрозділу, – побачили на ньому й усіх своїх викладачів, і колишніх однокурсників: троє з 38 випускників залишилися працювати на рідному факультеті (решта розійшлася іншими шляхами, однак переважна частина усе одно пов’язала життя з математикою).

Випускників приємно здивував сюрприз, який продемонстрував декан: відеоролик із відсканованим випускним альбомом за 1997-й, де нинішні гості були ще повноправними «мешканцями» факультету у свої двадцять з гаком.

Своїх випускників привітав Андрій Моца, відтак кожен мав нагоду розповісти про те, що змінилося в житті за 20 років.

Двоє випускниць зацікавилися ІТ-технологіями й досягли значних успіхів у цій сфері. Одна вже понад 10 років викладає інформатику та ІТ-технології в одеській школі з поглибленим вивченням івриту й ІТ-технологій, а її учні стають переможцями на різних всеукраїнських і навіть всесвітніх змаганнях з робототехніки й програмування. Інша працює в Києві – у центральному офісі відомого банку у відділі захисту інформації.

Дізналися випускники й про те, чим живе факультет сьогодні, – із фото на стендах та публікацій на сайті Медіацентру.

Зустріччю залишилися вдоволені та, маємо надію, зберуться знову вже ближчим часом.

Ксенія Шокіна

Залишіть відповідь