Економісти розіграли Кубок декана з міні-футболу

Спонсором турніру виступив торговельно-адміністративний комплекс «БудСвіт»

Економісти розіграли Кубок декана з міні-футболу
Днями на економічному факультеті вкотре провели змагання з міні-футболу за Кубок декана. Цього року – на полі зі штучним покриттям, яке безплатно надали для гри мер Ужгорода Богдан Андріїв та депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв. Спонсором гри виступив торговельно-адміністративний комплекс «БудСвіт».

Під час змагання

Участь у змаганнях узяли чотири команди студентів 1-4 курсів та команда викладачів. Турнір відбувався за коловою системою – у підсумку зіграли 10 матчів.

За результатами змагань, третє місце посіла команда 4-го курсу, друге – першокурсники, перемогу ж здобув колектив викладачів. Команди переможців отримали не лише Кубок декана та медалі, а й грошову винагороду.

Серед гравців найкращим бомбардиром визнали доцента  Я.В. Шеверю, який протягом змагань забив найбільшу кількість голів.

За належну організацію змагань команди висловлюють подяку профкому економічного факультету, а також студентам В. Миговичу, Б. Сверенку, В. Стегурі та Б. Фуглевичу.

За інформацією Вікторії Микулянець