Факультет МЕВ розпочинає співпрацю з Університетом Яна Евангеліста Пуркіне та центром «Association»

Як уже повідомлялося, нещодавно декан факультету міжнародних економічних відносин Микола Палінчак мав робочу поїздку до Чеської Республіки, під час якої було підписано важливі для підрозділу угоди про співпрацю.

Так, Микола Михайлович відвідав університет ім. Яна Евангеліста Пуркіне в місті Усті-над-Лабем. Виш пропонує чимало навчальних програм і спеціальностей – як гуманітарного, так і технічного спрямування.

Під час зустрічі з деканом педагогічного факультету, доктором філософії Павелом Дуліком було підписано угоду про співробітництво, яка передбачає обмін студентів та викладачів у рамках програми Еразмус (Erasmus). Тож майбутні учасники матимуть чудову нагоду здобути нові знання, обмінятися практичними навичками.

Також Микола Михайлович поспілкувався з Лукашем Країною – маркетинговим менеджером освітнього центру «Association» у Празі. Це відома міжнародна установа, що заснована у зв’язку зі збільшенням попиту на кваліфіковану мовну підготовку іноземних студентів під час вступу до вищих навчальних закладів Чеської Республіки.

У ході зустрічі досягнуто домовленості про участь студентів факультету міжнародних економічних відносин в освітніх літніх школах Праги.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин