Студенти факультету МПМБ вивчали особливості роботи менеджерів та вимоги до працевлаштування на ТОВ «Джейбіл»

Для студентів влаштували й ознайомчу екскурсію виробничими цехами

26 жовтня магістри «Бізнес-адміністрування», «Прикладної лінгвістики» та бакалаври зі спеціальності «Менеджмент» з ініціативи та координації заступника декана з навчально-виховної роботи Вікторії Бондаренко, доцента К. Кудак відвідали одне з найбільших та найуспішніших підприємств області  ТОВ «Джейбіл».

Під час зустрічі з менеджерами підприємства було обговорено особливості системи управління підприємством, роботи менеджерів, функціонування відділів. Окрему увагу звернули на можливості працевлаштування студентів факультету на підприємстві. Зокрема, керівником HR відділу було озвучено вимоги роботодавця до претендентів на посади, а також етапи першого працевлаштування на фірмі.

Крім того, для студентів влаштували ознайомчу екскурсію виробничими цехами. Зустріч була плідною, з численними питаннями від студентів та докладними відповідями працівників ТОВ «Джейбіл» .

Висловлюємо подяку підприємству за співпрацю та можливість вивчення особливостей ведення бізнесу на практиці.

За інформацією деканату факультету міжнародної політики,
менеджменту та бізнесу