УжНУ підписав Меморандум про співпрацю з Ужгородською міськрадою

Представники університету й муніципалітету провели круглий стіл «Університет, місто, бізнес – партнерство заради розвитку»

УжНУ підписав Меморандум про співпрацю з Ужгородською міськрадою
Володимир Смоланка і Богдан Андріїв
10 жовтня у залі Вченої ради ректорату Ужгородського національного університету представники вишу та міської ради провели круглий стіл «Університет, місто, бізнес – партнерство заради розвитку». Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю.

Розпочав захід ректор університету Володимир Смоланка, який наголосив на користі угоди для обох сторін. Міський голова Богдан Андріїв зауважив, що спільна робота між нашим університетом та владою налагоджена й успішно розвивається вже давно, а тому підписаний меморандум стане її логічним продовженням.

Присутні на зустрічі представники вишу та міської ради також висловили своє схвалення досягнутих домовленостей. Коментарі щодо головних умов і напрямків дальшої співпраці та конкретних дій, які можуть утілитися завдяки підписаній угоді, – у відео.

Антоніна Чундак,
фото, відео – Роберта Паппа