Середа, 24.05.17, 05:24 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

УжНУ допоможе здобути диплом європейського вишу міжнародного зразка
Виступ ректора УжНУ Федора Ващука

У великій залі вченої ради УжНУ відбулася зустріч студентського та професорсько-викладацького складу з керівником вишу Федором Ващуком. Як зазначив ректор, наш університет обрав європейський вектор розвитку і визначив для себе пріоритети. Один із них – міжнародна співпраця.

Головна мета зустрічі – поінформувати студентів про можливості навчання за кордоном для здобуттям паралельно двох дипломів – УжНУ та Центральноєвропейського університету у м. Скаліці (Словаччина).

Завдяки активній співпраці вишів, у рамках ґрантової програми зокрема, в Ужгородському університеті обладнали мультимедійні аудиторії та зали за останнім словом техніки. Це дасть змогу студентам «відвідувати» лекції професорів словацького вишу безпосередньо в Ужгороді – в онлайн-режимі. Телекомунікаційні комплекси, встановлені тут, є одними з найпотужніших серед тих, які мають інші виші України. Університет має змогу співпрацювати одночасно з 12 станціями, тобто вести онлайн-конференції чи лекції.

Учасники зібрання мають серйозну інформацію до роздумів

Що ж стосується безпосередньо навчання в Центральноєвропейському університеті, то будь-який студент на будь-якому курсі може приєднатися до цієї програми. Підготовка відбувається на рівнях бакалаврату, магістратури й докторантури за напрямами «міжнародні відносини», «екологічний менеджмент» та «навколишнє середовище». Мову навчання обирає кожен самостійно: англійську, російську, словацьку чи українську. Зарахування – без вступних іспитів. Оплата ж залежатиме від того, з якого й на який курс вступає студент і яку спеціальність обирає. Для студентів УжНУ вона становитиме 50% від загальної вартості. Бали з половини предметів, згідно з угодою, словацький університет зараховує автоматично. Тобто оцінки, які здобуто в УжНУ, визнаються дійсними для отримання диплому міжнародного зразка.

Вступати на вказані спеціальності може студент, що навчається за будь-яким напрямом в Ужгородському університеті. Але зрозуміло, що доведеться опановувати більшу кількість матеріалу і складати академрізницю.

Ще однією новиною стало те, що в стінах нашого університету буде можливість отримати сертифікат ESOL від міжнародної організації OCN, визнаної у світі, з головним офісом у Лондоні. Цей документ засвідчуватиме рівень знань іноземної мови.
 

Студенти УжНУ – активні й цілеспрямовані молоді люди

Отож диплом європейського вишу міжнародного зразка – це інвестиція в себе. Його визнаватимуть як США, Австралія, Індонезія, так і країни ЄС. Система навчання за кордоном дещо відрізняється. У нашому випадку іспити прийматимуть і викладачі УжНУ, і викладачі з Центральноєвропейського університету. В основному процес навчання проходитиме в Ужгород. Проте відвідувати Словаччину доведеться. Долучившись до освітньої програми подвійних дипломів, студент зможе здобути відповідну спеціальність, удосконалити знання іноземних мов, стажуватися в провідних словацьких установах і мати перспективу дальшого працевлаштування за кордоном.

Європейський студентський квиток, який передбачає систему знижок, шенгенська віза, а також можливість дістати дозвіл на тимчасове проживання у країнах ЄС – усе це студент УжНУ може отримати, якщо вступить до Центральноєвропейського університету у м. Скаліці.

Докладніше про програму можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків, що на третьому поверсі ректорату УжНУ (заввідділу – О. І. Свєженцева).

Світлана Лапига,
фото Євгена ОборевичаЗустрічі | 11.09.13 | Додав VIP | 1114 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Долучайся!

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Рубрики розділу

Афіша [7]Незабаром [15]
Актуально [139]Акції [130]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [145]
Особистість [32]Студгромада [187]
Абітурієнт [77]Зблизька [83]
Наболіле [20]Із ректорату [143]
Не словом, а ділом [153]Компетентно [34]
Несподівано... [13]У ногу з часом [79]
Обмін досвідом [158]Теорія і практика [309]
Наукові форуми [267]Презентації [160]
Екскурсії [109]Дозвілля [200]
Ініціатива [47]Перспективи [37]
Підсумки [35]Спорт [230]
Традиції [185]Зустрічі [205]
Вітаємо! [232]Пам’ятаємо... [81]
Міжнародні контакти [225]Студентська практика [59]
Студмістечко [8]Конкурси [113]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [33]
Громада [1]Річниця [14]
Слава Україні! [8]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [2]Підсумки року [5]
Визнання [2]Експрес-інтерв’ю [3]

Інші матеріали рубрики