Викладачі юрфаку УжНУ оцінювали роботи школярів в рамках конкурсу «Україна без корупції – погляд дитини»

Перемогла третьокласниця Анастасія Маргіта за віршований протикорупційний рецепт: «Корупція, як зуб гнилий, Не дасть державі добре жити. А вихід є у нас простий: Корупцію цю – видалити»

Конкурс проводився серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Ужгорода як захід підвищення правової освіти і формування негативного ставлення до проявів корупції. Його співорганізаторами стали управління освіти Ужгородської міської ради, юридичний факультет УжНУ та ГО КАПЛ «Вестед».

Учасниками були школярі 3–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру. Творчі роботи спрямовані на публічну презентацію ідей та необхідних заходів для зменшення рівня корупції в місті та державі.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: літературний  твір (нарис, есе, вірш, оповідання тощо); художній твір (плакат, малюнок, інфографіка, анімація, комікс тощо); фото- та відеоробота.

До складу журі входили начальник управління освіти Ужгородської міської ради О. Ю. Бабунич, методист методичного кабінету управління освіти Ужгородської міськради М. О. Симкович, декан юридичного факультету УжНУ Я. В. Лазур, заступник декана юридичного факультету УжНУ Т. О. Карабін, в.о. завідувача кафедри міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури УжНУ М. В. Менджул.

Кращі роботи були відзначені 25 лютого в Ужгородській ЗОШ № 10 на Ярмарку антикорупційних ініціатив, де понад 100 учнів міських шкіл публічно розповідали про необхідні заходи для зменшення рівня корупції в місті та країні загалом у формі творчих робіт (есе, фото чи відео).

Перше місце в номінації літературний твір здобула учениця 3-го класу Анастасія Маргіта за віршований рецепт подолання корупції: «Корупція, як зуб гнилий, Не дасть державі добре жити. А вихід є у нас простий: Корупцію цю – видалити».

За інформацією в.о. завідувача кафедри міжнародного приватного права,
правосуддя та адвокатури УжНУ Марії Менджул