Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Даніелла Мушка: Мені суголосне гасло Попелюшки – «Живи, немов північ не настане»

Студентка УжНУ розповіла про свій успішний профіль в «Instagram»

0 2 015
Даніелла Мушка
Ця дівчина володіє п’ятьма мовами, вчиться на відмінно й справді багато подорожує: у свої 20 уже встигла відвідати 19 країн. За яскравим і багатогранним життям Даніелли можна стежити в її мікроблоґу, затишок якого створюють якісні світлини й оригінальні думки. На її профіль підписані майже 5 тисяч фоловерів (користувачів соцмережі, що стежать за оновленнями статусу чи новинною стрічкою іншого автора). Тож як перетворити свій акаунт у соцмережі «Instagram» у щось на зразок вишуканої картинної галереї або ж креативної фотовиставки, радо погодилася розповісти Медіацентру четвертокурсниця факультету міжнародних економічних відносин Даніелла Мушка.
 • Чому любиш саме «Instagram»?

– Подобається за зручність і корисність: тут можна знайомитися, спілкуватися, купувати, продавати, заробляти, надихатися…

 • А памятаєш день, коли створила свій акаунт? Якими були перші світлини? Не видалила їх із часом ?

– Зареєструвалася я в цій соцмережі, ще як закінчувала 10-й клас, коли купила новий телефон. Звичайно ж, першими світлинами були селфі на фронтальну камеру та в дзеркалі, які вже давно видалені й забуті.

 • Якого стилю дотримуєшся у своєму мікроблоґу?
Даніелла Мушка

– Люблю писати про все й одразу. Буває таке, що думки просто рвуться назовні, і хочеться дуже багато розповісти. Правду сказати, я не дотримуюся одного стилю написання постів чи єдиної палітри у профілі.

 • Ти тревел- чи б’юті-блоґер?

– Якщо вже говорити про таку класифікацію, то думаю ліпше мені пасує підвид «lifestyle blogger», адже я не дотримуюся єдиної тематики постів. Пишу ніби й про все, і водночас – ні про що. Такий блоґ-вінерет виходить: особисті роздуми, тревел-поради, враження від подорожей, списки улюблених стрічок, огляд відвіданих закладів і багато іншого. Якщо цікаво, то вам сюди.

 • Пригадуєш день, коли зрозуміла, що твій інста (скорочення від Instagram.Авт.) приваблює підписників і варто його розвивати?

– Все прийшло поступово: спочатку мені просто подобалося додавати цитати в описі до фото – на заміну емоджі (смайликам. – Авт.). Потім стала вже вербалізувати власні думки, й розміри текстів поступово збільшувалися. Паралельно росла й моя любов до знімків, хоча вона в мене з дитинства.

Даніелла Мушка
 • Поділишся своїми секретами зйомки й обробки фотографій? От, скажімо, ТОП-5 порад від Даніелли Мушки.

– Щодо знімків, то тут нема однозначної відповіді, адже в кожного свої вподобання. Я б виокремила таке найголовніше:

 • вимога №1 – денне світло – це вже 50% успіху); слідкуйте за тінню та кутом її падіння, бо при обробці буде складно виправити фото, де у вас 1:3 обличчя в декілька разів темніша за все інше;
 • не варто обробляти фото в «Instagram»: є безліч хороших програм для смартфонів;
 • якщо користуєтеся фільтрами, то не ставте їх на 100% – оптимальний варіант 60–70 % залежно від самої фотографії;
 • обробка фото вважається хорошою до того моменту, поки фото все ще виглядає природно – надто багато контрасту з ефектом «картини», колажі з товстими рамками й багато іншого – вже давно не популярні.
 • Що тобі найбільше подобається фотографувати? Де береш натхнення?
Даніелла Мушка

– Передусім люблю фотографуватися сама. Можливо, десь у паралельному Всесвіті з мене й вийшла б фотомодель ☺ . Подобається створювати й знімати композиції з різних смаколиків, косметичних засобів, просто милих дрібниць; інтер’єр різних закладів і гарні місця, побачені під час подорожей. Надихаюся з фото інших інстаблогерів, а ще шукаю фотонатхнення у «Pinterest».

 • А якими, на твою думку, повинні бути тексти до світлин?

– На жаль, великий відсоток користувачів «Instagram» не читають текстів під постами, тому дуже важливим є насамперед фотоконтент. У своїх текстах стараюся зацікавити читачів, поділившись корисною інформацією.

 • Назви три нeзмінні атрибути блоґeра-початківця ☺.

1) смартфон з хорошою камерою або ж фотоаппарат (що менш зручно);
2) фантазія, творчий підхід;
3) багатий словниковий запас і бажання донести щось до аудиторії.

 • Якби твій мікроблоґ мав своє гасло, то яким би воно було?

– Мабуть, гаслом Попелюшки: «Live like there’s no midnight», тобто «Живи, немов північ не настане».

 • Дружиш із колегами-блоґерами? А за ким стежиш сама?

– На жаль, поки що не знайома з відомими блоґерами. Однак спілкуюся й підтримую кількох дівчат, що починають блоґерську діяльність. Взагалі, класно поговорити з людиною, яка на одній хвилі з тобою, адже не всі мої близькі друзі до кінця розуміють моє захоплення й нюанси, що з ним пов’язані.

Даніелла Мушка
 • Знаю, що працюєш над розвитком свого YouTube-каналу. Розкажи, що в ньому буде.

– YouTube – це поки що радше експеримент для мене. Побачимо, що з цього вийде.

 • Цікаво, які фідбеки (негативні відгуки.Авт.) ти отримуєш і як боротися з хейтерами (ненависниками. Авт.) ?

– Інколи трапляються негативні коментарі й повідомлення. Але найчастіше необґрунтовану критику дістаю від профілів-привидів, які створені лише для того, щоб вилити на активного користувача порцію бруду. На щастя, таких мало. Є набагато більше людей, які регулярно підтримують мене у відгуках. Часто це навіть незнайомці, що вражає й тішить.

 • Правило «чим більше хештегів, тим більше лайків» в «Instagram» працює?
Даніелла Мушка

– Ні, аж ніяк. Особисто я використовую хештеги винятково для навігації за темами в профілі, а також для позначення якихось характеристик поста чи фото. Взагалі не раджу використовувати заїжджені теги на зразок: #like4like #follow4follow і всі від них похідні. Це абсолютно неефективно.

 • Як оцінюєш селфі в «Instagram»? Чи мають такі знімки місце у твоїй фотострічці?

– Скажу щиро: я абсолютно не вмію робити якісь селфі. Напевно, в мене закороткі руки для цього. Та й не скажу, що вони мені подобаються. Хоч і нічого проти них не маю. Деяким профілям селфі дуже навіть пасують, але це радше виняток.

 • Нині популярною тенденцією в «Instagram» є giveaway (конкурс із подарунками. – Авт.). Чи розігрувала вже щось для своїх фоловерів?

– Гмм… Вперше влаштовуватиму giveaway найближчими днями. Дуже переймаюся з цього приводу.

 • Ну і коротенький бліц на завершення, аби ближче з тобою познайомитися:
 • Твій улюблений фільм?

-– «The Bucket List» або «Доки не зіграв у ящик» чи «Доки не склеїв ласти» – фільм – суцільна мотивація.

 •  Яку книгу, готова перечитати ще раз?

– Обожнюю Сідні Шелдон «Ніщо не вічне» (Sidney Sheldon «Nothing Lasts Forever») – ця книга неймовірно мене надихнула й змусила рухатися вперед. Головна ідея твору: ні хороше, ні погане в нашому житті не триватиме вічно. У спину білій смузі дихає чорна, однак за нею знову настане біла. І той, хто високо літає сьогодні, може завтра опинитися на землі.

 • Пісня, слова і музика якої можуть тебе розчулити?

– Однозначно й без роздумів Ed Sheeren – «Photograph» (хоча люблю абсолютно всі його пісні). Напевно, єдина, яка може мене розчулити. Правду сказати, я ще та плакса, під час перегляду майже кожної кінострічки ридаю. Але щодо музики, то це «та сама» пісня, вона викликає якісь особливі емоції, спогади, думки.

Вітаємо Даніеллу з дебютом у мережі та бажаємо їй більше підписників, тисячі вподобань, нових ідей для дивовижних світлин та історій для них.

Розмовляла Віра Лабич,
фото Даніелли Мушки

Залишіть відповідь