Середа, 24.05.17, 05:19 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Абітурієнт

На оглядини факультету до філологів завітала учнівська юнь Ужгорода

У рамках Шевченківських днів на українському відділенні філологічного факультету УжНУ відбувся також День відкритих дверей.

Ознайомитися з життям факультету завітали учні Ужгородської лінгвістичної гімназії ім. Тараса Шевченка та Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Валентина Барчан

Школярі мали можливість не тільки подивитися святкову програму, а й самі взяли в ній участь.

Завідувач кафедри української літератури, професор Валентина Барчан ознайомила гостей із життям філфаку як одного з найстарших підрозділів УжНУ, окреслила суть навчальної програми для українських філологів та зацікавила майбутніх студентів можливістю наукового і творчого розвитку.

Марія Якубишин

Про інший бік студентського життя розповіла громадський декан факультету Марія Якубишин: «Навчання на філологічному – це не лише книги, конспекти, пари. Наша молодь живе надзвичайно різноманітним та захопливим життям. Екскурсії, флешмоби, літературні вечори, зустрічі з відомими й цікавими людьми – це все про нас!». Як підтвердження своїх слів студентка запропонувала всім присутнім подивитися відеоролик студентського дозвілля філфаку.

Оксана Тиховська

Доцент кафедри української літератури Оксана Тиховська також наголосила на тому, що їхні студенти постійно беруть участь у сучасних, нерідко унікальних проектах і шоу, пробують себе в нових іпостасях та образах. Відтак гості мали нагоду переглянути презентацію фольк-шоу «Віднова».

Наостанок заступник декана філфаку Оксана Кузьма побажала майбутнім абітурієнтам завжди легко підкорювати життєві вершини й упевнено простувати до здійснення всіх своїх мрій.

Після офіційної частини школярі мали нагоду поспілкуватися зі студентами й викладачами, відвідати виставку творів Кобзаря, яку підготували працівники Наукової бібліотеки УжНУ, та здійснити екскурсію філологічним факультетом.

Юлія Шипович,

фото, відео Роберта Паппа

Абітурієнт | 24.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 243 | 0.0/0
Теги: День відкритих дверей, абітурієнти, філфак