На факультет МЕВ завітали науковці з Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту

Під час зустрічі обговорили питання співпраці між вишами, домовилися про підготовку рамкової угоди про співробітництво

Під час зустрічі
За дорученням ректора Ужгородського університету Володимира Смоланки декан факультету міжнародних економічних відносин Микола Палінчак зустрівся з ректором Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна Олександром Пшіньком.

Під час зустрічі обговорили питання можливої співпраці між вишами, домовилися про підготовку рамкової угоди про співробітництво.

Ішлося, окрім іншого, про участь вишів, і зокрема факультету міжнародних економічних відносин, у написанні й підготовці спільних ґрантових проектів, про можливості для залучення партнерів до розробки концепції спільного проекту створення транскордонного туристично-рекреаційного кластеру з використанням потенціалу гірських залізниць.

У робочій зустрічі взяли участь завідувач кафедри МЕВ, директор Інституту державного управління та регіонального розвитку професор Володимир Приходько; начальник відділу управління проектами дніпропетровського вишу професор Валерій Кузнецов; директор львівської філії ДНУЗТ доцент Ярослав Болжеларський; директор НДІ львівської філії ДНУЗТ В.Ковальчук, голова наглядової ради ДНУЗТ, голова громадських рад Закарпаття Федір Харута.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин