Спеціалісти та бакалаври гуманітарно-природничого факультету отримали дипломи про вищу освіту

Завершили дійство поцілунками, обіймами та спільними фото на пам’ять

8 липня в залі бібліотеки ім. Міклоша Берчені відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання. Цьогоріч свої посвідки у світ професійної дорослості отримали 8 спеціалістів та 40 бакалаврів.

Ласлов Зубанич

Олександр Шпеник

Розпочалося свято зі студентського гімну, під звуки якого, тримаючи одне одного рукою за плече, увійшли випускники-спеціалісти. Пролунали також гімни України та Угорщини.

Зі словами привітань першим виступив заступник декана з виховної роботи Ласлов Зубанич. Він побажав випускникам реалізувати плани, пам’ятати своїх наставників і колег, стати фахівцями справи, якій присвячують життя.

Приєднався до привітань декан факультету Олександр Шпеник: «Вірю і знаю, що кожен випускник буде гідним працівником, справжнім фахівцем, яскравою особистістю. Завжди повторюю: немає поганих студентів, всі вони хороші, винахідливі, кмітливі. Такими є й сьогоднішні випускники. Тож бажаю вам слухати серце і розум, досягти своєї мети й пам’ятати, чого вас навчили тут».

Початок церемонії вручення

Подякували батькам і викладачам за поради й настанови, привітали колег й поділилися враженнями від навчання на гуманітарно-природничому факультеті випускниці Богларка Богаті та Емеше Фегир.

Завершилося дійство врученням дипломів (два з яких – із відзнакою), музичним номером випускників, поцілунками й обіймами та спільними фото на пам’ять.

Руслана Гостюк для Медіацентру УжНУ
Відео Віталія Завадяка