Випускники військової кафедри Ужгородського університету присягнули на вірність Україні

Відновлений два роки тому підрозділ закінчило сто хлопців і п’ятеро дівчат

30 липня на базі військової частини а 1778, де дислокується 15-й окремий гвардійський гірсько-піхотний батальйон, курсанти – випускники кафедри військової підготовки Ужгородського університету присягнули вірно служити українському народові.

Це перший випуск підрозділу, який 2 роки тому, після понад 20-літньої перерви, відновили в нашому виші. Перший набір становив 120 осіб – закінчили ж силовий підрозділ сто хлопців і п’ятеро дівчат.

На урочисте свято майбутніх молодших лейтенантів запасу зібралося чимало людей –здебільшого родичі, друзі, знайомі студентів.

Від керівництва університету випускників вітав проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, який побажав їм правильного вибору в житті й ніколи не зрадити український народ. Напутні слова молоді військовики почули й від свого наставника – завкафедри Василя Олійника, а також представника Міністерства оборони України полковника Петра Марка.

Після теплих побажань поважних гостей розпочалося найголовніше – урочисте присягання на вірність Україні та її народу, чого наша молодь чекала, наполегливо оволодіваючи премудрощами військової науки, 2 роки.

На завершення випускники пройшли урочистим маршем по плацу військової частини, відтак мали змогу зробити фото на пам’ять.

Більше про подію – в нашому відео.

Юрій Піясюк
Фото, відео – Роберта Паппа