Угорські партнери відкрили в гуртожитку №4 УжНУ фітнес-зал

У приміщенні є турнік, шведська стінка, бігова доріжка, гирі, штанги з вагами, боксерське приладдя тощо; охочі можуть також провести час, займаючись настільним тенісом

Йожеф Бугайло
Студенти Українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ та водночас мешканці 6-го поверху гуртожитку №4 нашого вишу відтепер мають змогу релаксувати після навчання в новому фітнес-залі.

На відкритті залу були присутні, зокрема, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло, його перший заступник Ласло Куті та директор інституту Олександр Шпеник.

Олександр Шпеник

Після офіційної частини Олександр Оттович також влаштував невеличку екскурсію поверхом для почесних гостей, продемонстрував, як встановлюють пральні машини для мешканців цієї частини гуртожитку.

Площа фітнес-залу невелика, однак тут міститься майже все потрібне для різноманітних занять спортом. Так, у залі є турнік, шведська стінка, бігова доріжка, гирі, штанги з вагами, боксерське приладдя тощо. Охочі можуть також провести час, займаючись настільним тенісом, інвентар для якого також забезпечили.

Відкриття фітнес-залу стало можливе за фінансової підтримки Держсекретаря Угорщини, відповідального за національну політику в угорському уряді, Арпада Яноша Потапі та Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. Така співпраця засвідчила багаторічну дружбу між Навчально-науковим інститутом УжНУ та представниками Угорщини й готовність поглиблювати добрі стосунки в майбутньому.

Антоніна Чундак,
фото Роберта Паппа