Студенти УжНУ привезли «золото» і два «срібла» першості України з паверліфтингу

Віце-чемпіонка Вікторія Козар та чемпіон Іван Телегій візьмуть участь у першостях світу в складі збірної України

0 1 104
У прикарпатській Коломиї відбувся чемпіонат України з паверліфтингу (жим лежачи) серед спортсменів усіх вікових груп, у якому атлети змагалися із застосуванням спеціального екіпірування.

У складі збірної Закарпаття змагалися і троє представників спортивного клубу УжНУ, котрих тренує старший викладач кафедри фізичного виховання факультету здоров’я та фізичного виховання Андрій Федорішко.

Першу медаль для нашої команди виборола 15-річна Вікторія Козарь, котра з результатом 72,5 кг стала віце-чемпіонкою серед дівчат до 18 років у ваговій категорії до 63 кг, поступившись лише минулорічній призерці чемпіонату світу з Хмельниччини. За підсумками свого виступу Віка потрапила до складу юнацької збірної команди України і в травні візьме участь у чемпіонаті світу, що відбудеться у Литві. У змаганнях чоловіків «срібло» з результатом 210 кг (категорія до 74 кг) здобув Олександр Шляхта.

Найкращий результат серед закарпатців показав студент фізичного факультету, випускник факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Іван Телегій, котрий з прицілом на наступні світові змагання виступав без спеціального екіпірування.

У ваговій категорії до 66 кг він підняв 165 кг, що є результатом європейського рівня, і став чемпіоном України серед чоловіків, випередивши найближчого переслідувача на 57,5 кг! Нині Іван готується до виступу на чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи, що відбудеться у квітні в США.

У командному заліку чоловіча збірна Закарпаття посіла друге місце, а спортивний клуб УжНУ також став другим серед 25 спортклубів України.

За інформацією ст. викладача кафедри фізичного виховання
Андрія Федорішка