Студентам військової кафедри вручили заслужені нагороди

військова кафедра

Наступного тижня Україна відзначає День української армії, а в УжНУ є свої (поки що здебільшого майбутні) офіцери. З цієї нагоди студентів і викладачів військової кафедри привітали з професійним святом і нагородили грамотами за спортивні здобутки.

Загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання. Завідувач кафедри, полковник запасу Василь Олійник доповів про здобутки кафедри (а їх чимало!), організацію навчального процесу, студентсько-викладацький склад і висловив удячність ректору університету та проректорам за допомогу в становленні та розбудови кафедри.

Василь Олійник нагороджує студентку військової кафедри

«Я впевнений, що слухачі кафедри військової підготовки й надалі з честю і гідністю носитимуть звання справжніх воїнів та відстоюватимуть і захищатимуть територіальну цілісність і недоторканість нашої держави», – підсумував Василь Олійник та побажав доброго здоров’я, миру і злагоди, нових значних звершень.

Відтак в. о. проректора Олександр Сливка нагадав, як створювали кафедру: керівництво університету звернулося до Міністерства оборони з проханням дозволити відкрити при університеті військовий підрозділ… Наступного року він уже матиме перший випуск.

За високі показники у навчанні, ініціативи, старанність та з нагоди 25-ї річниці незалежності України студентам висловили подяку та вручили грамоти.

Крім того, відзначили й кращих спортсменів кафедри, які днями взяли участь у спортивних змаганнях між військовослужбовцями та вибороли перші місця. Особливо вітали майора Кращенка, який у плаванні обійшов багатьох молодших за себе хлопців.

Вітаємо наших військових і ми: витримки, мужності, терпіння та гідності вам!

Ксенія Шокіна